Taxa de școlarizare

Pentru anul școlar 2021 - 2022, taxa de școlarizare este de 5000 de lei, indiferent de nivelul de învățământ. Puteți opta pentru plata taxelor, după cum urmează: integral, în 2 rate, în 4 rate, în 10 rate. Se acordă reduceri în funcție de anumite criterii stabilite la contractare.

Taxa de administrare dosar

Această taxă anuală este de 100 de lei și se plătește la depunerea fișei de înscriere. Nu se returnează în caz de transfer.

Servicii de masă

Meniul este ovo-lacto-vegetarian. Prânzul este asigurat prin catering iar micul dejun și gustarea se pregătesc în cadrul instituției de învățământ.

1. Micul Dejun - 5 lei / zi
  2. Prânz - Grădiniță - 15 lei / zi
  3. Prânz - Primar - 18 lei / zi
  4. Prânz - Gimnaziu - 20 lei / zi
  5. Gustare - 5 lei / zi

Servicii de supraveghere

Supravegherea after-school este un serviciu oferit părinților care nu au altă opțiune pentru copiii lor, după cursuri. În cadrul acesteia, copiii sunt supravegheați la joacă și somn, precum și la cursurile opționale la care sunt înscriși.

1. After ora 14 - 10 lei / zi
  2. After ora 16 - 18 lei / zi
  3. After ora 17 - 21 lei /zi
  4. After ora 18 - 24 lei / zi

Cluburi

Cluburile și cursurile opționale sunt ofertate și contractate la început de an școlar. Costul acestora este cuprins între 25-50 lei pe ședință, în funcție de materiale și numărul de elevi înscriși.